27
September
2020

Hľadač šťastia - II. kapitola

Pridané: 27.9.2020 09:15:00 Počet zobrazení: 186

Hľadač šťastia - II. kapitola V prvej časti sme sa zoznámili s Adamom Adamom, mužom, ktorý má rovnaké meno aj priezvisko, dozvedeli sme sa o jeho problémoch so svojím menom, o tom, čo ho v súvislosti s ním trápi. O čom je Hľadač šťastia? Predsa o šťastí. O ľuďoch, o vzťahoch medzi nimi. Chvíľami veselý, chvíľami smutný príbeh, presne taký aký je život.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

stratená v čase

natália vesma, 27.9.2020 10:58:37

Prečítala som so záujmom. pútavé čítanie. Často človek až s odstupom času nachádza to, čo stratil vo svojom živote; kontakt so samým sebou.

Hľadač šťastia

Jiřina Mokrohajská, 27.9.2020 13:53:49

Ťažko sa hodnotí román, ktorého dej sa len začína rozbiehať. V druhej časti pribudlo niekoľko čriepkov do mozaiky života Adama Adama, ktorý hľadá, sám nevie čo, niečo čo majú všetci a on nie. Dej pomaly plynie,privedie nás aj k tajomnému Ivanovi a zrazu,... koniec druhej kapitoly... a to bolo jediné, čo sa mi nepáčilo.???????????? Zdenka, Julien,????????, zase o týždeň....????

Hľadač šťastia

Ria FILOVÁ , 28.9.2020 22:38:30

Veľmi pútavý dej...a ja už viem, kto je Hľadačom šťastia. Jeho poryvy duše, sebavedomie, miešajúce sa s nostalgiou svojho najvnútornejšieho, dávno zabudnutého ja, ktoré ubíja/ zabíja vlastné ego je tak nostalgicko-umelecky opísané, že vháňa slzy do očí . Teda aspoň do tých mojich. Toľko o "Hľadačovi".Dojímavé slová kňaza, ktoré dopadli na úrodnú pôdu mi tiež vyrážajú dych. Sama hľadajúc to dobré, nezištné v ľudských mysliach a činoch viem (aj keď neviem), kam sa asi bude uberať ďalší krok deja. Chcela by som ho nájsť v zakotvení šťastia, len netuším, ako vyzerá jeho pravá tvár.LEBO... čo je ŠŤASTIE? Ktorá jeho strana je rub a ktorá líce...?To však určite rozlúštia pre nás "verných" dvaja vynikajúci rozprávači a majstri slova - Zdenka Wenzlová Švábeková a Julien Dan... takže - ďalšia nedeľa... ďalšie pokračovanie tohto nezvyčajného príbehu????⏳❤

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.