Miroslava Varáčková - Zostanem s tebou

Miroslava Varáčková - Zostanem s tebou

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Nový román Mirky Varáčkovej, jednej z najúspešnejších autoriek slovenskej young adult literatúry, držiteľky Panta Rhei Awards za mládežnícku knihu roku 2017, je príbehom o hľadaní strateného pocitu istoty, o prvej láske, no najmä o tom, ako prežiť bez ujmy v striedavej starostlivosti.

7,63 €

8,47 € Zľava 0,84 €

EAN: 9788055645841

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Vydavateľstvo Slovart

Odkedy sa Terezini rodičia rozviedli, neustále sa presúva medzi dvoma domácnosťami. Otec má navyše novú frajerku a od Terezy sa očakáva, že s ňou nájde spoločnú reč. Ona však radšej uteká do sveta skíc a umenia. Keď sa práve nezakráda do starej továrne, aby jej steny skrášlila maľbami, a nekŕmi túlavé zvieratá, spoznáva sa s chlapcom zo susedstva. Páči sa jej, že má meno ako detský šampón a každé oko inej farby. A práve vďaka Olimu má čoskoro zistiť, ako chutia prvé bozky a že aj obyčajné držanie za ruky môže prevrátiť svet naruby.

Autor: Miroslava Varáčková
Vydavateľ: Slovart
Jazyk: slovenský
Väzba: tvrdá s prebalom
Počet strán: 216
Formát: 130 x 210 mm
EAN: 9788055645841
Rok vydania: 2020

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.