Danielle Steelová - Dokonalá minulosť

Danielle Steelová - Dokonalá minulosť

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA TOP KNIHA

Sybil a Blake Gregoryovci sú typický manželský pár dvadsiateho prvého storočia. Ona pracuje ako interiérová dizajnérka, jej manžel ako obchodný analytik. Vedú pokojný život na Manhattane spolu s deťmi, tínedžermi Andrewom a Caroline a šesťročným Charliem.

11,73 €

EAN: 9788055171319

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Ikar

Blake sa chopí príležitosti v zamestnaní, ktorá sa naskytá raz za život, a pustí sa do otvárania novej pobočky spoločnosti v San Franciscu. Keď tam hľadá nový domov, padne mu do oka krásne sídlo z dvadsiateho storočia a impulzívne ho kúpi. Tým sa všetko zmení. Dom totiž stále obývajú Butterfieldovci, prominentná bankárska rodina spred sto rokov, ktorá sa v jednu noc zjaví v celej svojej nádhere uprostred starožitného zariadenia a so všetkou eleganciou patriacou k časom, v ktorých žila. Od tohto okamihu sa medzi nimi začne vytvárať vzájomné puto plné rešpektu a priateľstva.

Autor: Danielle Steelová
EAN: 9788055171319
Jazyk: slovenský
Počet strán: 280
Formát : 135 x 206 mm
Rok vydania: 2020
Pôvodný názov: Past Perfect
Originál: angl.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.