Nicolas Barreau - Ľúbostné listy z Montmartre

Nicolas Barreau - Ľúbostné listy z Montmartre

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Nicolas Barreau je autor viacerých veľmi úspešných románov, z ktorých sa v Európe predalo už niekoľko miliónov výtlačkov. Jeho život je spätý s Parížom: tu sa narodil v roku 1980, vyštudoval romanistiku a literatúru na Sorbonne a v tomto krásnom meste aj píše svoje knižky.Po úspešných tituloch Úsmev ženy a Paríž je vždy dobrý nápad vychádza v slovenčine ďalší z jeho „parížskych“ bestsellerov.

12,15 € s DPH

13,50 € s DPH Zľava 1,35 €

EAN: 9788089761654

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Zelený kocúr

Julien Azoulay žije spolu so svojím synčekom v Paríži a živí sa písaním romantických komédií. Po smrti milovanej manželky Hélene stráca jeho život zmysel a pomaly, ale isto sa prepadáva do hlbokej depresie. Len proti svojej vôli splní Hélenino posledné želanie. Píše jej na druhý svet listy. 33 ľúbostných listov, za každý rok jej neúplného života jeden, nosí Julien do tajnej schránky na jej hrobe v nádeji, že raz na ne dostane odpoveď. A tá jedného dňa naozaj príde. A s ňou i hádanka: kto mu posiela tajuplné odkazy a symbolické predmety, ktoré vnášajú do jeho navonok prázdneho života novú nádej a dokonca aj lásku?

Autor: Nicolas Barreau
EAN: 9788089761654
Jazyk: slovenský
Počet strán: 232
Formát : 141 x 210
Rok vydania: 2020
Originál: franc.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.