Scarlett Scottová - Vojvoda bez srdca

Scarlett Scottová - Vojvoda bez srdca

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA SÉRIA

Druhý diel zo série League of Dukes. Bridget O’Malleyová je členkou tajnej organizácie, ktorej cieľom je dosiahnuť nezávislosť Írska. Cez deň je slušnou mladou ženou so skromnými prostriedkami a na živobytie si zarába poctivou prácou. V noci sa však vydáva do takého zradného a nebezpečného sveta, že dokonca aj jej život sa ocitne v ohrození.

10,55 €

11,73 € Zľava 1,18 €

EAN: 9788055171449

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Ikar

Zdanlivo bezcitný muž
Leo, vojvoda z Carlislu, je vodca tajnej skupiny ministerstva vnútra, ktorej úlohou je zachovať mier v období vážnych bezpečnostných hrozieb a spoločenských nepokojov. Cez deň zúrivo prenasleduje anarchistov a vrahov, zatiaľ čo v noci vládne najtemnejším a najhriešnejším dušiam Londýna. Vo svojej poslednej zajatkyni však čoskoro spozná seberovného súpera.

Vojvoda a vášnivá rebelka sa stretnú v neľútostnom súboji vôlí a nečakane v nich vzbĺkne vášeň. Nebezpečenstvo striehne za každým rohom a obaja stoja pred najťažšou voľbou svojho života. Zničia sa navzájom? Alebo je ich láska dosť silná a zachráni ich?

Autor: Scarlett Scottová
EAN: 9788055171449
Jazyk: slovenský
Počet strán: 320
Formát : 133 x 206
Rok vydania: 2020
Pôvodný názov: Heartless Duke
Originál: angl.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.