Stefan Ahnhem - X spôsobov ako zomrieť

Stefan Ahnhem - X spôsobov ako zomrieť

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Ďalší napínavý príbeh s vyšetrovateľom Fabianom Riskom!Helsingborská polícia je v posledných týždňoch zaujatá vyšetrovaním viacerých komplikovaných vrážd, ktoré zdanlivo spolu nesúvisia. Keď sa už zdá, že prípady sa im podarilo vyriešiť, objaví sa nová obeť. Kriminalisti vrátane Fabiana Riska musia pripustiť, že sa mýlili, a pokračovať v love na človeka, ktorý na zabitie nepotrebuje motív, zato pozná nesmierne množstvo spôsobov, ako to urobiť.

12,19 €

13,55 € Zľava 1,36 €

EAN: 9788055174204

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Ikar

V skorý letný večer vypláva z móla raanskeho prístavu gumový čln. Sedí v ňom jediný muž a na chrbte má pripevnený meč. Hráč. Jeho úlohu mu nadiktovali kocky: niekto musí zomrieť. Kto to bude, nevie ani on sám.
Komisár Fabian Risk a jeho kolegovia sú zmätení. Vrah si zrejme vyberá obete náhodne, a preto nezanecháva nijaké stopy. Helsingborg už nie je idylickým miestom na švédskom pobreží, akým bývalo.

Autor: Stefan Ahnhem
EAN: 9788055174204
Jazyk: slovenský
Počet strán: 400
Formát : 145 x 227 mm
Rok vydania: 2020 (vyjde 29.9.2020)
Originál: sved.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.