Adriana Macháčová - Dokonalý manžel

Adriana Macháčová - Dokonalý manžel

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA PREDPREDAJ

Povedal niekto skutočnú pravdu o svojom manželstve? Nina Martinková rozhodne nie. Po rozvode rodičov na vlastnej koži spoznala, čo je to vyrastať bez matky. Viera Baumannová mala totiž jediný cieľ – urobiť skvelú kariéru.

9,74 €

10,82 € Zľava 1,08 €

EAN: 9788055174808

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Ikar

Nina bola presvedčená, že keď sa vydá, rodinu zabezpečí manžel a ona sa bude venovať iba výchove detí. S Oliverom si spoločný život starostlivo naplánovali: najprv luxusný byt v centre mesta s oleandrami na terase, potom auto, cestovanie a napokon dieťa. Idylka sa skončí vo chvíli, keď sa Nina dozvie, že jej muž ho čaká s inou. A aby toho nebolo málo, mladučká Kristína záhadne zmizne. Nina je zmätená, nevie, či ešte môže Oliverovi veriť. Najhoršie je, že jej krehké sebavedomie nahlodáva strašné podozrenie. „Som ako káva, zamiešate ju a zrnká sa vždy usadia na dne," hovorieva o sebe.

Autor: Adriana Macháčová
Vydavateľ: Ikar
Jazyk: slovenský
Väzba: pevná
Počet strán: 240
Formát: 125 x 200 mm
EAN: 9788055174808
Rok vydania: 2020 (vyjde 16.10.2020)

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.