Holly Watt - Ľudské safari

Holly Watt - Ľudské safari

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Casey Benedictová je hviezdna reportérka denníka Post, ktorej sa už podarilo preniknúť do života mnohých politikov a mocných ľudí a odhaliť nejeden škandál. Neúnavne hľadá ďalší veľký príbeh a robí to bez ohľadu na to,na akom nebezpečnom mieste sa odohráva alebo aké vysoké nasadenie si vyžiada.

12,19 €

13,55 € Zľava 1,36 €

EAN: 9788055173313

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Ikar

Casey Benedictovej sa to darí aj vďaka sieti kontaktov a výnimočnej schopnosti zahrať akúkoľvek úlohu, ktorú si situácia vyžaduje. V exkluzívnom londýnskom nočnom klube začuje rozhovor, na základe ktorého sa pustí do vyšetrovania samovraždy bohatého mladého Brita. Úmrtie, ktoré šokovalo jeho snúbenicu aj rodinu, je však len špičkou ľadovca, vrcholom omnoho temnejšieho
a nebezpečnejšieho škandálu, do ktorého sú zapletení najmocnejší lídri a magnáti štátu. Títo muži cestujú do severnej Afriky, aby sa tam zúčastnili na extrémnom, tajnom love na ľudí. Casey na jej ceste za pravdou sprevádza kolegyňa Miranda a vojnový veterán Ed. Spolu zažijú nielen pozlátku Saint-Tropez či nástrahy Líbyjskej púšte, ale spoznajú aj najtemnejšie zákutia ľudskej mysle.

Autor: Holly Watt
EAN: 9788055173313
Jazyk: slovenský
Počet strán: 424
Formát : 138 x 206 mm
Rok vydania: 2020
Pôvodný názov: To the Lions
Originál: angl.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.