Lars Kepler - Zrkadlový muž

Lars Kepler - Zrkadlový muž

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA PREDPREDAJ

Majster trilerov Lars Kepler prichádza s ôsmou knihou o Joonovi Linnovi!

13,83 €

15,36 € Zľava 1,53 €

EAN: 9788055175553

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Ikar

Cestou domov zo školy zmizne mladé dievča. Napriek úsiliu polície aj rodiny sa ju nepodarí vypátrať. O päť rokov ju nájdu brutálne zavraždenú na detskom ihrisku uprostred Štokholmu. Pomocou sledovacích kamier inšpektor Joona Linna vystopuje očitého svedka. Ukáže sa, že Martin je duševne chorý človek, ktorý si neuchoval nijaké spomienky na to, čo videl. Je poznačený vlastnou traumou, viní sa z dcérinej smrti. Joona sa rozhodne kontaktovať psychiatra Erika Mariu Barka a zistiť pravdu pomocou hypnózy. Martinova manželka dostane výstrahu: ak svedok prehovorí, odnesie si to ich blízky nevinný človek. Čoskoro svoju hrozbu naplnia.
Čo vedie k únosom mladých žien a aký plán majú s nimi únoscovia? Ako veľmi bolí rodičov smrť dcéry a kam až siaha túžba po moci a naplnení vlastných predstáv o „božom" poslaní? Joona Linna čelí ďalšiemu prípadu.

Autor: Lars Kepler
EAN: 9788055175553
Jazyk: slovenský
Počet strán: 464
Formát : 145 x 227 mm
Rok vydania: 2020
Pôvodný názov: Spegelmannem
Originál: švéd.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.