Michaela Ella Hajduková - Netopierka

Michaela Ella Hajduková - Netopierka

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA TOP KNIHA

„Dospelácke vzťahy sú horšie ako bermudský trojuholník!“

8,92 €

9,91 € Zľava 0,99 €

EAN: 9788081642203

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Vydavateľstvo Motýľ

Linda má sedemnásť a vlastný svet, keď nastupuje do novej školy. Číta klasickú literatúru a pôsobí na svoj vek zrelšie ako spolužiačky, no z predošlých škôl si zo sebou ťahá problémy, ktoré sa pokúšali riešiť školskí psychológovia. Ten nový, Erik, ale nemieni pristúpiť na hru som okej, ktorú na neho Linda skúša. Cíti, že za jej čiernym zjavom a rockovými nášivkami na školskej taške sú veľké tajomstvá. Rozohráva atramentovú terapiu a odhaľuje jej zranené miesto. Nečaká však, že nájde omnoho viac.

V rockovom klube Aligátor vystupuje skupina Kvety zla. Ich speváčka Netopierka je mladá a výnimočná, ale dokáže odolať tlaku bulváru i spoločnosti, ktorá v mnohom
mladým posúva hranice a mätie ich vnímanie sveta? Keď Erik stretáva Netopierku, zbúrajú sa iné hranice. Môže však prežiť cit, ktorý by mal byť pre oboch zakázaný?
Toto je neprikrášlený príbeh zo sveta mladých ľudí. O médiách a spoločnosti, ktoré posúvajú hranice, pričom nie všetko, čo napíšu, musí byť pravda...

Autor: Michaela Ella Hajduková
Vydavateľ: Vydavateľstvo Motýľ
Jazyk: slovenský
Väzba: pevná
Počet strán: 248
Formát: 138 x 207 mm
EAN: 9788081642203
Rok vydania: 2020

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.