Román na pokračovanie

04
Október
2020

Hľadač šťastia - III. kapitola

Pridané: 4.10.2020 08:30:00 Počet zobrazení: 95

Hľadač šťastia - III. kapitola O čom je Hľadač šťastia? Predsa o šťastí. O ľuďoch, o vzťahoch medzi nimi. Chvíľami veselý, chvíľami smutný príbeh, presne taký aký je život. Adam Adam je sudca na dôchodku, muž, ktorý má rovnaké meno aj priezvisko, s čím má po celý svoj život veľké problémy. Stačí jedna cesta vlakom a náhodné stretnutie so Stelou a celý jeho život sa zmení. Na to, aby zistil, v čom tkvie ľudské šťastie má však len dva roky.

Čítajte viac... Komentáre: 1

27
September
2020

Hľadač šťastia - II. kapitola

Pridané: 27.9.2020 09:15:00 Počet zobrazení: 185

Hľadač šťastia - II. kapitola V prvej časti sme sa zoznámili s Adamom Adamom, mužom, ktorý má rovnaké meno aj priezvisko, dozvedeli sme sa o jeho problémoch so svojím menom, o tom, čo ho v súvislosti s ním trápi. O čom je Hľadač šťastia? Predsa o šťastí. O ľuďoch, o vzťahoch medzi nimi. Chvíľami veselý, chvíľami smutný príbeh, presne taký aký je život.

Čítajte viac... Komentáre: 3

18
September
2020

Hľadač šťastia

Pridané: 18.9.2020 12:30:00 Počet zobrazení: 332

Hľadač šťastia Život nám uniká pomedzi prsty, nikto z nás nevie, ako dlho tu ešte bude a my tak nezmyselne mrháme drahocenným časom, ktorý nám bol daný. Namiesto toho, aby sme si prejavovali lásku, šírime okolo seba nenávisť a závisť. Namiesto toho, aby sme stáli jeden pri druhom, aj keď sa nedarí, nevidíme lásku v očiach toho druhého a hľadáme zabudnutie v nezmyselnosti. Nakoniec nám nezostane nič iné, len oči pre plač, pretože ten, kto nás ľúbil, nás už nikdy neobjíme. Už nie je.

Čítajte viac... Komentáre: 9

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.